5/5 - (1 امتیاز)

چطور کلید خود را از چاه آسانسور در بیاریم؟

چطور کلید خود را از چاه آسانسور خارج کنیم؟ این سوال افرادی که طی یک حادثه کلیدشان از شکاف داخل چاه آسانسور افتاده است،.اصلا نگران نباشید با ما همراه باشید تا شمارو راهنمایی کنیم، که اگر کلید خود یا یک شی مشابه را در شکاف آسانسور بیندازید، نمی توانید با روش های معمول مثل آهنربا آنرا خارج کنید. کلید شما به احتمال زیاد در چاه آسانسور افتاده است.شما سعی کنید ابتدا با مسئول ساختمان تماس بگیرید ،در صورت نبودن مسئول ساختمان، با سرویس کار یا تعمیر کار آسانسور تماس بگیرید.

 آموزش در آوردن کلید از چاه آسانسور

نحوه پیدا کردن نام و شماره تلفن شرکت تعمیر کار یا سرویس کار آسانسور

شماره تلفن معمولا در نزدیکی کنترل پنل آسانسور می باشد این شماره‌های تلفن معمولاً 24 ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته کار می‌کنند. بنابراین هر زمان که تماس بگیرید.آنها باید بتوانند کارگری را بفرستند تا به داخل گودال بپرد و ببیند آیا می‌تواند کلید شما را پیدا کند.

این نکته نیز توجه کنید در صورتی که کلیدی از فاصله بالاتر رها شود ممکن که در انتهای چاه آسانسور نیوفتد. کلید شما شاید در برخی از تجهیزات دیگر در بالای چاه گیر افتاده باشد مانند یک دسته سیم برق، چارچوب مسیری که آسانسور روی آن کار می کند و مخزن روغن. در نتیحه تعمیرکاران نمی تواند فوراً آن را پیدا کنند. همچنین ما به سوال دیگر شما دوستان نیز که چرا آسانسور آینه دارد پاسخ دادیم که میتوانیم با زدن رویش مشاهده کنید پاسخ را.

نحوه خارج کردن کلی از چاه آسانسور

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *